Breaking Călin Georgescu cannot run in the presidential elections. The final decision was given by the CCR

    https://hotnews.ro/calin-georgescu-nu-poate-candida-in-alegerile-prezidentiale-decizia-definitiva-a-fost-data-de-ccr-1922398

    Posted by blvcknwild

    Share.

    50 Comments

    1. turbo-unicorn on

      Am scapat de-un glont. Acum sa vedem ce noroc avem si cu restul incarcatorului.

    2. discodildodino89 on

      Asta o fost cel mai lung edging electoral pe care l-am indurat.

      Climax masiv, doamne ajuta

    3. Am trait prea mult in tara asta ca sa ma bucur…

      Orice victorie se poate transforma peste noapte intr-o nenorocire.

    4. Ma astept sa se “sacrifice” Simion. Cu vrajeli d-alea de 2 bani, ca el nu avea de gand sa candideze, ca trebuia sa iasa kremlin presedinte, dar pentru o Romanie “democrata”, se “sacrifica” el si candideaza. Un fel de erou al gainarilor.

    5. Putrezești in cărțile de istorie de nenorocit că am albit cât pentru 3jde ani în lunile astea…
      Acum sunt paranoic că mai e un din ăsta pe țeavă undeva și n-am scăpat.

    6. Sper sa vada si europenii ce mult ne bucuram ca am scapat de asta. ROMANIA IS BACK BABYY!!

    7. Aight, ambulanță și comă alcoolică în seara asta. Vă pupă fratele vostru pe portofel!

      PS: CCR, vezi ca mai e unu.

    8. SpareWorldliness4145 on

      Am scapat de unul dar exista si altii, George Semiom, Victor Prostea si mai cine stie ce astfel de petarde.

    9. SA MA PIS PE FAMILIA TA DE INCEST DACIC CE ESTI, de luni de zile numai fata lu asta o vad, pisamas pe el de aurolac